web counter

Kiełpin, Konarzyny, Województwo pomorskie, Poland

   
  1  of   

599 000 PLN

House for sale

Available from 12.03.2020

Gospodarstwo rolne wśród natury!

Updated: 12.03.2020. Views: 1785

ID Ref # 18625


Listing type: 
By Agent
Rooms:
4
Number of bathrooms:
1
Garage:
3 cars
Living space:
160 m2   =   1721.6 ft²
Price per meter:
3743 PLN ⁄ m2   =   348.099 PLN ⁄ ft²
The area of the land/lot:
100000 m2   =   1076000 ft²
Description: 
Poszukujesz gospodarstwa w urokliwym miejscu w sąsiedztwie lasów i rzeki ??Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży gospodarstwa rolnego o powierzchni ok.10 ha, położonego w miejscowości Kiełpin, koło Zielonej Chociny, w gminie Konarzyny, w powiecie chojnickim w województwie pomorskim.

W skład gospodarstwa wchodzi budynek mieszkalny, gospodarczy, garażowy, chlew oraz stodoła.

Klasa ziemi V i VI, w której skład wchodzą: grunty orne, łąki i sad.W cenie nieruchomości dodatkowa działka z ziemią uprawną, położona przy lesie o powierzchni ok. 7000 m2 ( możliwość dokupienia części lasu ).Jest to idealne miejsce do prowadzenia gospodarstwa lub zmianę pod indywidualne cele np: agroturystykę.Budynek mieszkalny prezentowany w naszej ofercie o powierzchni ok. 160 m2 wybudowany jest z czerwonej cegły, pokryty dachówką betonową.

W jego skład wchodzi:

- wiatrołap, korytarz,cztery duże pokoje kuchnia, łazienka oraz komórka.

Z korytarza wejście na poddasze z możliwością zaadoptowania na część mieszkalną.

( cztery pokoje ), na poddasze wyprowadzony prąd, tynki w pomieszczeniach oraz wymienione okna.

Dom solidny, zadbany, ogrzewany za pomocą pieców kaflowych, wymienione okna PCV oraz drzwi wejściowe, częściowo podpiwniczony.

Garaż z czerwonej cegły z trzema osobnymi wjazdami, chlew z białej cegły.

Stodoła, drewutnia w dobrym stanie technicznym.Dojazd do całej nieruchomości drogą gminną polna utwardzoną, brama wjazdowa do części zabudowanej.

Media: woda gminna, szambo, prąd, siła – wszystko działa i funkcjonuje sprawnie.W najbliższym sąsiedztwie gospodarstwo rolne.Teren pięknie położony, walorem są siadujące lasy, łąki, rzeka na wyciągnięciu ręki, w niedalekiej odległości jezioro Kiełpin oraz Nierostowo, piękne pejzaże.Propozycja dla nie rolnika to: możliwość zakupu nieruchomości do 1 ha wraz z budynkami w cenie 250 000 zł.Zapraszamy do zapoznania się w ofertą oraz na prezentacje nieruchomości.Oferta: 56- 2020

www.chbn.pl