web counter

Kraków, Województwo małopolskie, Poland

   
  1  of   

80 000 PLN

House for sale

Available from 23.07.2018

Updated: 23.07.2018. Views: 14783

ID Ref # 17072


Listing type: 
By Owner
Living space:
70 m2   =   753.2 ft²
Price per meter:
1142 PLN ⁄ m2   =   106.206 PLN ⁄ ft²
Description: 
Do sprzedania jest domek usytuowany w POD Morawica (ok. 2 km od granic Krakowa). Wyjątkowe połączenie bliskiego sąsiedztwa Krakowa, głównych węzłów komunikacyjnych lotnisko (ok 3 km),autostrada A4) z możliwością wypoczynku wśród wspaniałej przyrody, w bezpośrednim sąsiędztwie (ok. 2 km) znajduje się kąpielisko w Kryspinowie (link: /kryspinow.com.pl).

W ogródkach działkowych możliwość rekreacji zapeniają boiska do tenisa, koszykówki ,siatkówki oraz dom działkowca. Sam domek usytuowany jest na granicy ogrodu, dzięki czemu graniczy z dwoma sąsiadami oraz przepięknymi wielohektarowymi łąkami (widok z tarasu jest przepiękny J )Dziąłka jest ogrodzona, wyposażona w przesuwną brame. Na działce znajduje się prąd, woda, oraz wybudowane jest pojemne betonowe szambo.


Na działce znajduje się również duży basen (ok 11x3 m) w stanie do remontu. Basen został zalany betonem w jednym momencie oraz został solodnie zazbrojony. Bezpośrednio przy basenie znajdują się 2 komory przeznaczone na system filtracyjny.

3 Kondygnacyjny budynek o powierzchni ok. 70 m2 został wybudowany z ściany 3 warstwowej (pustak + 5cm wełny + cegła). Dom jest otynkowany. W domu jest prąd, woda oraz toaleta podłączona do szamba. W celu odświerzenia dobrze byłoby go pomalować w środku i na zewnątz.

W podpiwniczeniu znajduje się kuchnia z kominkiem, łazienka wyposażona w prysznic, oraz osobne pomieszczenie na narzędzia ogrodowe. Podłoga jest drewniana. Kuchenka gazowa działa poprzez podłączenie butli gazowej.Poszczególne poziomy połączone są drewnianymi przeszczennymi schodami (stalowa konstrukcja).

Na parterze znajduje się przestrzenny pokój z kominkiem (obłożony piaskowcem i marmurem) wraz z wyjściem na taras (ok 10 m2). Z widokiem na niezabudowane łąki. W pokoju znajduje się wersalka, stół oraz krzesła.

Poddasze użytkowe wyłożone jest boazerią, wyposażone jest w cztery łóżka, ławę oraz drewnianą szafę.

Cena 80000 zł zawiera pomalowanie dachu i ścian zewnętrznych. W przypadku gdyby ktoś się zdecydował przed pomalowaniem cena zostaje obniżona o 5000zł do 75000 zł


Zdjęcia są aktualne sprzed kilku dni, dołączyłem również archiwalne zdjęcia sprzed kilku lat, w celu przedstawienia basenu gdy był użytkowany (pierwsze 4 zdjęcia).

Możliwość udostępnienia większej ilości zdjęć na maila.

Preferowany kontakt telefoniczny
504-194-173